Rejestracja

606107057

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 12.00 - 20.00

Aromaterapia jest kompletnym psychosomatycznym systemem poprawy zdrowia i samopoczucia. Jest bardzo prostą, skuteczną, a zarazem przyjemną w stosowaniu metodą usuwania wielu dolegliwości, wykorzystującą materiał roślinny.

Olejki eteryczne w celach leczniczych, duchowych i higienicznych stosowane były w wielu starożytnych cywilizacjach przez Chińczyków, Hindusów, Egipcjan, Greków i Rzymian, którzy używali ich w kosmetykach i lekach.

Obecna klasyczna aromaterapia polega na stosowaniu naturalnych olejków eterycznych w masażu, kąpieli i powietrzu.

W swojej pracy do masażu używam wyłącznie olejków Dr Beta® Aromatherapy Oils. Olejki te posiadają Certyfikat Jakości Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego. Pochodzą bezpośrednio od producentów oraz nie zawierają dodatków syntetycznych i rozpuszczalników.

Aromaterapia doskonale sprawdzi się w takich dolegliwościach jak stres, napięcia, apatia, ogólne zmęczenie, rozdrażnienie i zmienne nastroje. Można ją również stosować pomocniczo przy takich schorzeniach jak bóle artretyczne i reumatyczne, infekcje skóry, chorobach górnych i dolnych dróg oddechowych, bólach głowy, zaburzeniach trawienia oraz w celach kosmetycznych przy obrzękach i cellulicie oraz w celu poprawy ogólnej kondycji skóry.

Masaż z zastosowaniem olejków znajdziesz w masażu:
aromaterapeutycznym
gorącymi kamieniami
polinezyjskim
wyszczuplającym
bańką chińską